O nás

Spoločnosť Martex, so sídlom na Východnom Slovensku vo Vyšnom Orlíku, bola založená v máji 2003, ktorej hlavným cieľom je zásobovať slovenský i zahraničný trh pracovnými odevmi, ostatnými osobnými ochrannými pracovnými pomôckami (OOPP) i doplnkami. Výroba pracovných odevov tvorí až 70% produkcie. Okrem tejto výroby sa firma špecializuje aj na predaj pracovnej obuvi. Firma vo svojich začiatkoch vyrábala len niekoľko základných vzorov odevov, aj počet zamestnancov bol nízky.

V roku 2007 prebehla rekonštrukcia budovy. Firma sa rozrastala a zväčšovala, aby mohla uspokojiť všetky požiadavky klientov. Rozširovala nie len priestory, ale aj svoje miesto na trhu. Pracovná dielňa sa výrazne zväčšila, zvýšil sa počet kvalifikovaných zamestnancov, rozšíril a skvalitnil sa aj sortiment výrobkov. Ponuka sortimentu sa tak rozrástla nie len o výrobu nových druhov a vzorov pracovných odevov, ale aj o športové odevy a odevy na voľný čas. Rekonštrukcia tiež prispela k zväčšeniu skladových priestorov.

V septembri 2009 sa firma premenovala na vznikla spoločnosť s ručením obmedzením MARTEX EU a má štatút chráneného pracoviska.

Firma MARTEX EU, s.r.o. Vám popri klasických pracovných odevoch, zdravotníckom oblečení ponúka aj špeciálne bezpečnostné odevy zhotovené podľa európskych noriem, široký sortiment odevov na voľný čas, pracovnú , zdravotnú i športovú obuv.

Hlavným znakom našich výrobkov je vysoká kvalita, spoľahlivosť a bezkonkurenčné ceny. Našim cieľom je zabezpečiť spokojnosť zákazníkom a vyjsť im maximálne v ústrety.


MARTEX EU

…majú všetci radi, vezme si Vás do parády, oblečie od robotníkov, športovcov i zdravotníkov. Ponúka aj z „free – time“ módy, oblečie Vás do pohody…

…s pozdravom kolektív MARTEX EU, s.r.o.